Обяви 0 За нас Контакти
Продава КЪЩА
област Благоевград, с. Брежани
20 000 €
39 116.60 лв.

(160 €, 312.93 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 17:53 на 2 май, 2026 год.
Обявата е посетена 575 пъти.
Площ:
125 m2
Двор:
200 m2
Строителство:
Гредоред, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

🏡Двуетажна къща за продажба в с. Брежани ( община Симитли )
✅ Площ на целият имот : 328 кв.м.
✅ Застроена площ : 125 кв.м. , общо РЗП за двата етажа: 225 кв.м.
🔴 Къщата е стара и се нуждае от основен ремонт ( има ток , вода и канализация )
✅ Приземният етаж се състои от:
🔘 4 отделни стаи
🔘 мазе
🔘 голяма баня
✅ Вторият етаж се състои от :
🔘 2 отделни входа с по 2 стаи
🔘 баня с тоалетна
🔘 тераса
🔴 Двор
💶 Цена : 21 000
☎ +359897993777
Особености
Гредоред
За контакт:
0897993777
Агенция:
БАНСКО ПРОПЪРТИ СЕЙЛС
0897993777 , 0895336055
БАНСКО ПРОПЪРТИ СЕЙЛС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
banskopropertysa.imot.bg
Адрес:
област Благоевград, гр. Банско, гр. Банско ул. Цар Симеон 35
http://www.banskopropertysales.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Благоевград, с. Брежани
Обява: 1j177510771357731

20 000 €
39 116.60 лв.
История на цената
(160 €, 312.93 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Благоевград, с. Брежани